Зробити стартовоюДодати у закладки
 Новини

 Diamond Bridge  Завантаження  Підтримка  Контакти

1-3
3-10
понад 10«    Серпень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 

Умови використання програмного забезпечення.
Після установки програма знаходиться в неактивованому режимі, що означає недоступнійсть окремих її функцій, таких як розрахунок та друк ВМД, вивід документів в файл, отримання довідки по товару.
 
Для повного використання всіх можливостей програмного забезпечення Diamond Bridge необхідна його активація. Активація здійснюється за кодом сервера (код генерується програмою на основі апаратних характеристик комп'ютера), тому з активованим сервером може працювати необмежена кількість клієнтських робочих місць.
 
Активація платна. Кожен рік використання програми - 4399* грн.
 

Всім зареєстрованим користувачам додатково до основної активації можуть бути надані коди для активації додаткових (резервних) серверів в режимі обмеженої функціональностіідсутня можливість виводу документів на митницю та їх вводу з файлу або відсутня можливість приєднання з інших робочих станцій). До кожного коду основної активації  безкоштовно надається не більше двох кодів обмеженої активації.
 
Для всіх бажаючих може бути надана місячна безкоштовна активація. Така пропозиція дійсна одноразово (не допускається повторне оримання безкоштовної місячної активації на код сервера, який вже був задіяний в такій активації).
 

Для здійснення активації необхідно зв'язатися з нами за електронною адресою support@dbridge.com.ua, повідомити код сервера, отримати рахунок та здійснити його оплату. Після отримання коштів вам буде надісланий на поштову скриньку або повідомлений за телефоном код активації програми.
 
Спеціальна пропозиція для навчальних закладів та освітніх курсів для декларантів: можливе безкоштовне отримання одного коду обмеженої активації для включення до навчального процесу практичних занять по заповненню та підготовці вантажних митних декларацій і товаросупровідних документів. Для отримання такого коду необхідно відправити на адресу розробників заявку в довільній формі, кольорові фотокопії завірених власною печаткою документів державного зразка, що підтверджують статус навчального закладу або право на проведення курсів для декларантів (митних брокерів, агентів з митного оформлення).
 
*Примітка. Ціни вказані без ПДВ.

 

 

 

 

 

Порядок активації програми

Для отримання коду активації програми Вам потрібно звернутись до розробників на електронну поштову скриньку support@dbridge.com.ua з зазначенням реквізитів та контактної інформації Вашого підприємства, строку, на який бажаєте активувати програму, та коду серверу. Прохання вказувати також, чи бажаєте отримати рахунок з ПДВ чи без. Код сервера можна знайти в пункті дерева меню Сервіс->Загальні установки->Активація, як показано на малюнку нижче:

Порядок активації програми

 

У відповідь ви одержите рахунок з зазначеною сумою до оплати. Після поступлення коштів на розрахунковий рахунок, електронною поштою чи по телефону вам буде повідомлено термін гарантії та код активації, які потрібно внести до відповідного діалогу Активація в програмі.
 

 
Головна Copyright © 2008. Diamond Bridge Всі права збережено. Powered by TrK